دوشنبه، خرداد ۰۷، ۱۳۸۶

کوپن شماره 12

مرد مقدس با هلال نورانی نه تنها استخوانهای بنیان گذار انقلاب منتظران را در گور به لرزده درآورده ، هلال نورانی اش نیز این روزها به کلاه خود کاغدی تبدیل شده او که با ترفند و نیرنگ و ریا در اغاز ظهورش به واقع توانسته بود خیل عظیمی از منتظران همیشه مستضعف را به گرد خود آورد این روزها نه حامی مستضعف دارد نه حامی مستکبر ، به باور مردی با کلاه خود کاغذی براستی اینک همان اخر الزمان وعده داده شده است که منتظران در انتظاران، گاه بر سر چاه جمکران گاه بر سر چاه سامرا منتظرانی که نیمی در فقر و اعتیاد دست و پا می زنند و نیمه دیگر مظهر فساد اندو از دیدکاغذ به سران فاحشه ونیمه دیگر یا براندازند یا جاسوس و نیمه گم شده مشتی ارازل واوباش اند ومستحق اعدام، حال این اقا برای که می خواهد بیاید ؟ برای کدام منتظران ؟ این منتطران که گویی همه مستکبراند و کافر و مستحق اعدام؟ گویی اقا نیز خصوصی سازی شده و یارانه ای ؟ که شماره کوپن اش صرفا برای خود کاغد به سران اعلام شده ؟ ومحل توزیع اش گاه بر سر چاه جمکران است و گاه سامرا !!!

دوشنبه، اردیبهشت ۳۱، ۱۳۸۶

Human rights in Iran is just a dearm

Human rights in Iran is just a dearm Video sent by siamakold
برای میلیونها اراذل و اوباش ایرانی !!

برچسب‌ها:

جمعه، اردیبهشت ۲۸، ۱۳۸۶

فردا برای هر ایرانی یک آفتابه

ملت فریب خورده در پی اسلام راستین بعد از بیست و هشت سال نصیبی جز آفتابه نبردند .امروز به نام ارازل و اوباش افتابه به گردنمان می آویزند فردا به جرم انسان بودن ؟؟؟ باز هم سکوت ؟؟؟

برچسب‌ها: ,

پنجشنبه، اردیبهشت ۲۷، ۱۳۸۶

شب بزرگداشت دكتر پرويز رجبي

سي و هفتمين شب از شب هاي مجله بخارا به تجليل از دكتر پرويز رجبي اختصاص يافته است . دكتر پرويز رجبي داراي درجه دكترا از دانشگاه گوتينگن آلمان است و در رشته ايران شناسي پنج سال در آلمان تدريس كرده است. همچنين مدتي نيز در دانشگاه ماربورگ فعاليت داشته . آثار دكتر رجبي متجاوز از پنجاه جلد است كه شناخته شده ترينشان كتاب هاي « كريم خان زند و زمان او » ، « جشن هاي ايراني » ، « تخت جمشيد بارگاه تاريخ » و مجموعه پنج جلدي « هزاره هاي گمشده » و چندين ترجمه از والتر هينتس ، پروفسور ماري كخ و ... است . در « شب دكتر پرويز رجبي » ، ابتدا فيلم مستندي از زندگي وي به نمايش درمي آيد و سخنراناني همچون خانم پروفسور ماري كخ ، دكتر توفيق سبحاني ، فريد وحدت ، دكتر روزبه زرين كوب ، رضا مرادي غياث آبادي ، عباس جعفري و علي دهباشي درباره آثار دكتر رجبي بحث خواهند كرد. شب دكتر پرويز رجبي شنبه بيست و نهم ارديبهشت ماه ساعت پنج بعد از ظهر در تالار بتهوون خانه هنرمندان ايران برگزار مي شود.

برچسب‌ها:

islamic charlatanism

islamic charlatanism Video sent by siamakold
وقتی صدا و سیما این تصویر را نشان می دهد و بی بی سی و دیگر رسانه های غربی خبر ازتائید مذاکره با آمریکا ازسوی رهبر معظم انقلاب را می دهد ایا چیزی جز شارلاتانیزم اسلامی می توان نامی بر ای وقایع نهاد ؟؟؟

جمعه، اردیبهشت ۲۱، ۱۳۸۶

لگد پرانی سربازان گمنام برای حفظ اسلام

Hejab in Iran new Video sent by siamakold

سه‌شنبه، اردیبهشت ۱۸، ۱۳۸۶

بکشید که ظهور نزدیک است

هر چند پرونده قتل های محفلی کرمان گویی به تاریخ پیوسته ولی با قدرت گرفتن محمود احمدی نژاد و پروژه ظهور اقا بیم ان می رود که بار دیگران منتظران اقا از دخمه ها به بیرون بجهند تا مقدمه ظهور اقا را فراهم کنند. چه بسیار اند اهل دخمه که با قدرت گرفتن احمدی نژاد به بالاترین مناصب دولتی رسیدند. وچه بسیاراند چله نشینان دخمه ها که بواسطه ترس خانواده مقتولان هرگز شناخته نشدند؟ ودر دادگاهای عدل علی محاکمه نشدند. شاید باز نوشت این داستان تلنگری باشد برای ذهن خفته نامه بران چاه جمکران ..
پرده اول
تمامی‌ شش متهم ‌باند قتل‌های زنجيره ای كرمان‌عضو پايگاه‌ مقاومت‌ بسيج‌علی‌اصغر مولا هستند. با انگيزه‌ پاك‌كردن‌ جامعه‌ از فساد. رئيس ‌اين‌ گروه محمد حمزه ‌مصطفوی ‌ سرباز مركزكنترل ‌فرماندهی ‌ناجا است. قتل اول: او ‌را به ‌محله‌هفت ‌باغ برديم‌. حمزه‌ ابتدا سنگی ‌به‌ سرش‌ كوبيد و او را داخل ‌چاله ‌استخرمانندی انداخت‌، سپس‌هر كدام‌ از ما سنگی ‌به ‌او كوبيديم ‌اما ‌نمی‌مرد تا اينكه‌حمزه ‌گفت ‌بهتر است ‌او را زنده ‌به‌گور كنيم‌. بعد چاله‌يی كنديم ‌و پيكر نيمه‌جانش را زنده ‌به‌ گور كرديم . قتل‌دوم: او را گرفتيم‌ و به‌هفت ‌باغ‌ برديم ‌و خفه‌كرديم ‌موبايل‌ و موتورش را برداشتيم. قتل‌سوم‌: با روش‌سنگسار او را به‌ قتل‌رسانديم‌، بعد جسد اين ‌زن‌ شوهردار را به ‌بيابان‌های‌اطراف ‌كرمان ‌برديم‌ و در آنجا انداختيم ‌تا طعمه‌ حيوانات‌ شود. قتل های بعدی : گفته ‌بودند كه دختر و پسر فاسدی‌هستند. جلويشان‌ را در جاده ‌گرفتيم. ‌آنها را به‌چاله ‌پر از آب‌ هفت ‌باغ‌ برديم‌ و هر دو را در آنجا خفه ‌كرديم‌. بعد اجسادشان‌را داخل ‌پژو گذاشتيم‌ و به ‌بيابان‌ برديم‌، پس‌از آنكه‌اجساد را به‌ بيرون‌ انداختيم‌، ماشين ‌پژو را به‌ آتش ‌كشيديم ‌و موبايل ‌را برداشتيم‌ ( به‌ گفته‌خانواده ‌اين‌دختر و پسر جوان‌ آنها با هم‌ نامزد عقد كرده ‌بودند) ششمين قتل نا فرجام ‌: پسر جوانی ‌را طعمه ‌قرار داديم اما ‌پس‌از ربودن‌، او را آزاد كرديم. پس‌از اينكه ‌او‌ را ربوديم‌سه بار برای‌كشتن‌ او استخاره ‌كرديم‌، اما خوش‌ نيامد، موبايلش ‌را گرفتيم ‌و او را رها كرديم‌.... هادى يزدانفر که از دست عاملان قتلها جان سالم به دربرده، در جلسه دادگاه متهمان را به ضرب و شتم، آدم ربايى متهم کرد و گفت: "به من می گفتند فاسد، اما خودشان نماز صبح نمى خواندند".
پرده دوم:
امام‌ جمعه ‌كرمان ‌نيز با حضور در جمع ‌اعضای ‌ستاداحيای ‌امر به ‌معروف‌ و نهی ‌ازمنكر، اصناف‌ وبازاريان ‌گفت‌: عده ‌يی‌نادان‌ بنام‌ امر به ‌معروف ‌و نهی از منكر كارهای‌غلطی‌كرده‌اند. گزارشها حاکی از اين است که فرزند يکی از مقام های استان با عنوان سردار "ر، ک" نيز در ميان متهمان است اما حاضر نشده است در دادگاه حضور يابد. محاکمه به صورت غير علنی و پشت درهای بسته انجام می گيرد. پس از پايان تحقيقات و ارسال پرونده به شعبه نهم دادگاه عمومی کرمان قاضی اميری تبار اعضای باند را محاکمه و آنها را محکوم کرد. طبق رای دادگاه سردسته باند به اتهام شرکت در چهار فقره قتل به قصاص و اعدام در ملاءعام و به خاطرشش فقره آدم ربايی به پانزده سال حبس، به خاطر سرقت اموال آنها به تحمل سه سال حبس و هفتاد و جهار ضربه شلاق محکوم و متهم رديف دوم به اتهام مشارکت در چهار فقره قتل به چهار بار قصاص و مشارکت در ربودن آنها به پانزده سال حبس و رابطه نامشروع به نود نه ضربه شلاق محکوم شد. همچنين متهم رديف سوم به اتهام مشارکت در سه فقره قتل به قصاص و اعدام در ملاءعام و پنج فقره آدم ربايی به پانزده سال حبس، سرقت اموال مقتولان به سه سال حبس و هفتاد و جهار ضربه شلاق محکوم شد. متهم رديف چهارم نيز به اتهام دو فقره قتل به قصاص در ملاءعام، به جرم سرقت اموال مقتولان به سه سال حبس، شش فقره آدم ربايی به پانزده سال سال حبس و ارتباط با زنان فاسد به نود نه ضربه شلاق محکوم شد. متهم رديف پنجم به جرم مشارکت در يک فقره قتل به قصاص در ملاءعام، مشارکت در سه فقره آدم ربايی به پانزده سال حبس و سرقت اموال مقتولان به سه سال حبس و متهم رديف ششم به خاطر مشارکت در يک فقره آدم ربايی به پانزده سال حبس و مشارکت در يک فقره قتل به قصاص در ملاءعام و رابطه نامشروع با يک دختر جوان به نود نه ضربه شلاق محکوم شد.
پرده سوم:
حکم در ديوان عالی کشور نقض شد و قضات ديوان اعلام کردند چون متهمان با اعتقاد به مهدورالدم بودن اين قتل ها را انجام داده اند مجازات قصاص شامل آنها نخواهد شد. به اين ترتيب پرونده مجدداً به شعبه هم عرض فرستاده شد و دادگاه دوم متهمان رديف يک و دو را به قصاص محکوم کرد اما با توجه به اينکه خانواده دو تن از مقتولان اعلام رضايت کرده بودند ساير متهمان را تبرئه کرد. پرونده برای بار دوم به ديوان رفت اما باز هم حکم نقض و پرونده برای سومين بار به شعبه هم عرض فرستاده شد. قاضی سوم رسيدگی کننده به پرونده مطابق نظر ديوان عالی کشور چون متهمان ادعا کرده بودند قربانيان را با اعتقاد به مهدورالدم بودن به قتل رسانده اند، آنها را تبرئه کرد. اين بار حکم مورد اعتراض اوليای دم قرار گرفت و پرونده مجدداً به ديوان عالی کشور ارسال شد اما ديوان عالی کشور اعتراض اوليای دم را نپذيرفت و حکم برائت قاتلان محفلی کرمان را تاييد کرد. در دادگاه "قتل های محفلی" کرمان، دادستان متن نامه ای از آيت الله مصباح يزدی را قرائت کرد که صدور فتوا را تکذيب کرده ولی نوشته بود که هر چه در سخنرانی کرمان گفته "استنساخ از منابع معتبر فقهی بوده است" و همين بخش، مستند وکلای مدافع قاتلان قرار گرفت که به عنوان عمل به تکاليف مذهبی، از آنها دفاع کردند. متهمان گفته اند که چون قربانيان را مهدورالدم می شناختند از عمل خود هنوز هم پشيمان نيستند و محکمترين سند وکلای آنان، پاسخ های برخی آيات عظام بود که همگی به بيان های مختلف نوشته اند. چنانچه فردی با اعتقاد به مهدورالدم بودن كسى را كشته، قتل واقع شده شبه عمد و مجازات آن، پرداخت ديه است.
برگرفته از سایت نهضت مقاومت ملی

یکشنبه، اردیبهشت ۱۶، ۱۳۸۶

از بستنی خوران شرم الشیخ تا ظهور اقا فقط چند سانت

مراسم بستنی خوران متکی و رایس با تمامی جنجالهای پیرامون اش بلاخره پایان یافت هر چندعلیرغم جنجالهای پیش از برگزاری مراسم بستنی خوران این مراسم بدونه هیچ تماس مستفیم قابل ذکری پایان یافت ؟ تنها نکته جالبی که همزمان با این مراسم به وقوع پیوست دستگبری مظنونان قاچاق اسلحه از ایران بود؟ که همزمان با مراسم بستنی خوران در شرم الشیخ در عراق به وقوع پیوست ؟بعد از بیست هشت سال شیطان بزرگ خواندن ایلات متحده از سوی جمهوری ولایت فقیه زمزمه های مبنی بر احتمال مذاکره بین طرفین در اجلاس شرم الشیخ به گوش می رسید که با فرار متکی از ضیافت شام به دلایل شرعی؟! آن زمزمه ها تبدیل به هیا هویی شده که از زبان علاالدین بروجردی رسما فریادزده می شود؟! هر چند هر گونه مذاکره مستقیم بین دو طرفین( شخصا غیر ممکن می دانم )مطمینا با توجه به کارنامه رژیم ایران و دخالتهایی علنی در عراق و حمایت از تروریسم در گوشه کنار دنیا مطمینا به ضرر ایران خواهد بود! ولی سخنان بروجردی در خصوص درخواست از ایلات متحده برای دادن درخواست رسمی برای مذاکره مستقیم مساله جالب توجه ای است که در نوع خود بار دیگر مهر تاییدای است بر دروغ گویی های دولتمردان حاکم ! طلب درخواست رسمی برای مذاکره با شبطان بزرگ بعد از بیست و هشت سال مرگ بر گفتن و دشنام دادن به ایلات متحده !!! در حالی حضرت بنیان گذار انقلاب منتظران مهدی میگفت هر چه فریاد دارید بر سر امریکا بزنید ؟؟ بیست وهشت سال هر چه بدبختی مستضعفان جهان کشیدند از شیطان بزرگ بود ؟! حال با متزلزل شدن پایه های حکومت ولایت فقیه، منتظران مهدی پیش به سوی مذاکرات علنی با شیطان بزرگ میروند؟ پس تکلیف مستضعفان جهان و بیست و هشت سال مرگ بر گفتن چه می شود ؟ انقلابی که شاید نیمی از بقایی خود را مدیون دشمنی با شیطان بزرگ است ونیمی دیگر را مدیون ظهور منجی در اینده است، گویی نیمه اولیش تو زرد از اب درامده و حال باید در انتظار نیمه دومش نشست !!

برچسب‌ها:

پنجشنبه، اردیبهشت ۱۳، ۱۳۸۶

هیس ! اسلام در خطر است.

برچسب‌ها:

نصرت فاتح علی خان

Nusrat Fateh Ali khan Video sent by siamakold

برچسب‌ها:

کلاغهایی مقلد

همواره از زمان شروع خزعبلات نویسی ام در وبلاگستان سرم به کار خودم بوده وهیچ گاه پیش نیامده که وارد بازی دوستان وبلاگنویس دیگر شوم ولی این روزها که جنابان پدر خوانده وبلاگستان را جنون گاوی گرفته و بزرگان وبلاگستان را انفولانزای مرغی، کاسه صبر من نیز لبریز شده ، جناب نیک خان کوثر اهنگ در حالی که با بیت المال هلند درکشورکانادا ایام می گذراند! و با کلاغستان بی کلاغش هجو وحجم را به ماتتد عنکبوتهای داستان صمد به جایی نقل و نبات به خورد کلاغ هایی الدوز می دهد.حضرت ایت الله سید علی دامنت افاضاته( جانشین پیغمبر)را سهوا یا عمدا جزو مراجع عالبقدر به حساب اورده و با افتخار می گوید من کاریکاتور مراجع را نمی کشم یکی نیست به این برادر هلندی ، کانادایی بگوید اخر پسر خوب کدام مرجع کدام تقدس چه کشکی چه ماستی چه دوغی ، نمی خواهی کاریکاتور بکشی نکش ، مرجع خواندن سید علی دیگر چه صیغه ای است ، کدام مرجع کدام مقلد، مگر مقلد آن سید تو باشی و کلاغهای کلاغستانت .....

برچسب‌ها:

چهارشنبه، اردیبهشت ۱۲، ۱۳۸۶

کشور جاسوس پرور

تا به حال فکر می کردم، که دانشجویان و کارگران و معلمان و مخالفان چند همسری و روزنامه نگاران بینوا جاسوس اند؟! نگو که خود اقایان هم جاسوس اند ؟! می گویم اگر در این گیر دار امام زمان بخواهد ظهور کند، چند صباحی را باید در زندان اوین بگذراندو به سوالات محسنی اژه ای پاسخ گو شود؟ که مبادا جاسوس نباشد؟!ضمنا از کجا معلوم خود لاریجانی جاسوس نباشد؟!!

برچسب‌ها: