پنجشنبه، مهر ۰۶، ۱۳۸۵

اقتصاد بیمار اقتصادانان بیمار

خبرهای ضد و نقیض در مورد اعلام امادگی رژیم ایران برای تعلیق غنی سازی سرانجام پرونده هسته ای ایران را در پرده ای از ابهام فرو برده؟! تمایل دول اروپایی برای ادامه مذاکرات فرصتی دیگر برای بقای دژخیمان ولایت فقیه مهیا کرده ؟! هر گونه تفاهمی و حتی تعلیق غنی سازی مطمینا تبعات منفی برای رزیم طهران در بر خواهد داشت چنانکه در روزهای پیش تنها با اعلام خبر امادگی دژخیمان ولایت فقیه برای تعلیق غنی سازی شاهد کاهش قیمت نفت در بازار جهانی بوده ایم .اقتصاد تک محصولی ایران که مستقیما وابسته به قیمت نفت میباشد مطمینا از تبعات منفی این کاهش قیمت لطمه جبران ناپذیری خواهد خورد ؟! در صورت انجام هر گونه تفاهم با دول اروپایی و اجرای مشوقهای که در قالب پکیج پیشنهادی اعلام شده . این مشوقها بدونه تایید رسیدن ان توسط بازرسان اژانس طبیعتا غیر قابل اجرا خواهند بود وبرای اجرای مشوقها و تایید بازرسان اژانس در غیر صلح امیز بودن پروژه هسته ای ایران حداقل چندین ماه مورد نیاز است ؟ با توجه به اینکه در اخرین جلسه کشورهای تولید کننده اپک هیچ گونه کاهش و یا افزایش تولیدی را شاهد نبودیم ؟! و همچنین کشف میادین نفتی و گازی در دریای سیاه و امکان لغو قردارد شرکت های ژآپنی در قراداد موسوم به ازادگان با رژیم ولایت فقیه و فرسودگی تجهیزات پالایشگاهای ایران همگی دست به دست هم می دهند که بار دیگر رژیم منحوس ولایت فقیه در منجلابی دیگر فرو افتد ؟! کما اینکه از مدتی پیش نیز با مشکلات ناشی از عقب افتادگی پرداخت حقوق کارگران وکارمندان دست در گریبان بوده . وهمچنین افزایش غیر قابل مهار قیمت کالاهای اساسی که امسال با ر دیگر با رسیدن ماه رمضان شاهد افزایش افسار گریخته کالاهای اساسی بودیم طبیعتا مشکلات اقتصادی در مرحله اول گریبان دولتمردان نالایق را نخواهد گرفت بلکه مثل همیشه این این جامعه ناتوان و خسته و بی رمق ایران هستند که باید تاوان جهل و نادانی و عدم برنامه ریزی صحیح دولتمردان خود را بپردازند ؟ ولی با ادامه این روند یعنی افزایش قیمت و کمبود کالاهای اساسی کم کم شاهد بروز نارامی ها و اعتصابات گوناگون بیشتر از گذشته خواهیم بود کما اینکه در چند روز گذشته نیز شاهد چنین اعتراضاتی در تبریزو طهران ورشت بوده ایم . تعجب اور نخواهد بود که در روزهای اینده نیز شاهد اعتراضات کارگری و همچنین کارمندی درباشیم ؟! بدونه شک عدم برنامه ریزی صحیح و متکی بودن به درامد نفتی و همچنین فساد اقتصادی گسترده در میان دولتمردان ایرانی و ملایان بر مسند حکومت خود بر این مشکلات دامن خواهد زد ؟!درهر صورت حتی اگر توافقی میان اروپاییان و دولتمردان ایرانی صورت بگیرد شاید منجر به این شود که ولایان نالایق ایران مدتی بیشتر بر مسند حکومت باقی بمانند ولی مطمینا در اینده و طی زمانی که باید مصداق عینی تعلیق غنی سازی با حضور بازرسان اژانس به تایید برسد . مشکلات کلان اقتصادی بار دیگر در ایران خود نمایی خواهد کرد ؟

برچسب‌ها:

چهارشنبه، مهر ۰۵، ۱۳۸۵

سهم من از مهر ورزی

شعر نیم بند و بدونه قافیه ما سر مان را بر باد داد تا مشمول مهر ورزی عالیجنابان شدیم .. باشد می رویم جای دیگر می نویسم انجا را هم فیلتر کنید می رویم جای دیگر می نویسیم .. اخر یک وبلاگ زپرتی با روزی صد خواننده بیشتر و کمتر که بر انداز نمی شود برادر..

دوشنبه، مهر ۰۳، ۱۳۸۵

اتصالات

ارهبرم ای تو وارث پیغمبرم
ای که داری اتصالات مهم در مخچه ات
توکه گفتی نایب پیغمبری
ازجمکران تا ان مقدس عنتران را رهبری
نکند اتصالاتت کمی شل گشته است
بمب زیبا در منظرت خارگشته است
یاکه محمود اندکی خل گشته است
کش تنبان اش کمی شل گشته است
یا که شلوارت کمی خیس گشته است
تو که وصلی رهبرم خیره سرم
شب جمعه اندکی در جمکران خلوت بکن
اتصالاتت را کمی محکم بکن
شاید امدادی رسد از تیر غیب
چاره جوی مشکل میمون شود

برچسب‌ها:

شنبه، مهر ۰۱، ۱۳۸۵

commenting and trackback have been added to this blog.

The Odeo Blog: What's In Your Odeo?

The Odeo Blog: What's In Your Odeo?

جمعه، شهریور ۳۱، ۱۳۸۵

شارلاتانیزم در عرصه جهانی

جامعه جهانی به خصوص اروپا خسته از جنگهای پیشین در صدد پیدا کردن راهی برای جلوگیری از اغازجنگ دیگر است .سخنان نامفهوم احمدی نژاد که اینبار در عرصه جهانی شارلاتانیزم اتمی اسلامی خود را به رخ جهانیان می کشد شاید توانایی ان را داشته باشد که با متوسل شدن به این نوع شارلاتانیزم فرصتی دیگر برای بقای حکومت نااهلان ولایت فقیه دست وپا کند.هر چند فریب جامعه جهانی شاید در کوتاه مدت بتواند اعمال تحریمها و احتمال ضعیف بروز جنگ را مدتی به تاخیر بیاندازد. ولی چون دژخیمان ولایت فقیه به این باور رسیده اندکه هر گز بدونه داشتن بمب نجات بخش حکومت نامشروع خود رانمی توانند مستحکم کنند. بدونه تردید در صورت سازش غرب با رژیم طهران و تعلیق غنی سازی هرگز این تفاهم پایدار نخواهد ماند . واز سوی حکومت ایران در اینده مطمینا غنی سازی دور از چشمان ناظران از سر خواهد گرفته شد وکما اینکه طی این 18 سال پروژهای اتمی به دور از بازرسی و نظارت همواره در دستور کار دولتمردان بوده . بدونه تردید هرگونه تفاهم وقول قرار از سوی رژیم طهران فاقد اعتبار خواهد بود و پس از چندی از سوی رژیم طهران نقض خواهد شد .

برچسب‌ها:

چهارشنبه، شهریور ۲۹، ۱۳۸۵

پیش به سوی نابودی ایران

احمدی نژاد نه تنها هیچ راهکاری برای خلاصی از بحران اتمی ارایه نکرد بلکه عملا با گفته های خود گام به سوی تحریمها ودر اینده ای نه چندان دور جنگ برداشت .. روزشمار نابودی رژیم ولایت فقیه بکار افتاد

سه‌شنبه، شهریور ۲۸، ۱۳۸۵

راهکارهای محمود خان برای دنیا

درحالی که شتابان به سوی تحریمهای همه جانبه می دویم . وجناب احمدی نژاد بعداز ردوبدل کردن بوسه با هگوچاوز در هاوانا مانند کودکی دبستانی که کارنامه مردودی خود را در دست دارد. برای دومین بار قدم به جای میگزارد که حتی لیاقت دربانی ان را ندارد .چه برسد سخنرانی سخنرانی که شایداینبار انچنان هاله نوری در سازمان دیده شود که نورافشانی اش تا قرنها بر خاطره ایرانیان نقش بندد ؟ شارلاتانیزم ودروغگوی انچنان در ذهن حکمران کند ذهن ولایت فقیه نقش بسته که گویی خود نیز باورشان شده که اخرالزمان رسیده ؟ نمیدانم محمود خان در سازمان ملل چه خواهد گفت و چه راهکارهای برای اداره بهتر جهان ارایه خواهت کرد؟شاید جهانیان را دعوت به مشرف شدن به دین اسلام تشویق نماید ؟ شاید هلوکاست را تایید نماید ؟ ولی مطمینا در مورد مشکلات فاضلاب شهری طهران سخنی نخواهد گفت ؟ شاید هم از راهکارهای برای نوسازی وبهینه سازی فاضلاب سازمان ملل سخن بگویید؟

جمعه، شهریور ۲۴، ۱۳۸۵

سخنان بروجردی در نقض حکومت ولایت فقیه

-Boroojerdi- Video sent by siamakold
سخنان بروجردی در نقض حکومت ولایت فقیه ؟! ملا از نوع خوب؟!

برچسب‌ها:

چهارشنبه، شهریور ۲۲، ۱۳۸۵

همبستگی برای جلوگیری از اعدام شهلا جاهید

اردشیر دولت در نوشته پیشینم پیغامی به شرح زیر نوشته بود . که کلام صادقانه اش من را مجبور کرد عین کلماتش را به نگارش درآورم ... دوست عزیز مرد پیر جان این زن هموطن ما بر پای جوخه اعذام قرار گرفته و به کمک ما انساندوستان نیازمنده که کاری برای او بکنیم تا از این مرگ حتمی رها بشه. اعدام و مجازات مرگ یکی از پست ترین نوع مجازات است و ما باید بکوشیم تا این مجازات را در ایران ریشه کن کنیم. بخصوص در سیستم جزایی فاسد رژیمی که اصلن معلوم نیست کسی واقعن گناهکاره یا بی گناه. در آمریکا تا کنون بیش از صد نفر به قتل رسیده اند که بعدن معلوم شد بی گناه بوده اند.لطفن این پتیشن را امضا کنید و در پخش ان بکوشیم تا دیر نشده. لطفن بخاطر انساندوستی.http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?Shah1029 از شما تمامی دوستانم نیز تقاضا دارم با امضای این تومار اعتراض خود را نسبت به این اعدام ابرازدارید.. جان آن می ستاند که جان داد اصل خبر..

برچسب‌ها:

سه‌شنبه، شهریور ۲۱، ۱۳۸۵

گرگی در لباس میش

خبرهای حاکی از موفقیت امیز بودن دیدار اخیر سولانا و لاریجانی درباره فعالیتهای هسته ای ایران ودر پی ان سخنان البرادعی در نگاه اول شاید نشان از به تعویق افتادن اعمال تحریمهای همه جانبه از سوی جامعه بین الملی باشد ؟ ولی با نگاهی موشکافانه به کارنامه دزخیمان ولایت فقیه به سادگی اهدافی را که در پشت پرده توسط انان دنبال میشود میتوان دید ؟ که چیزی جز متوسل شدن به شارلاتازیم نیست که اینبار رنگ جهانی به خود گرفته پیشبرد اهداف خود با متوسل شدن به شالرلاتیزم در عرصه جهانی ؟ برای خریدن وقت در جهت رسیدن به هدف مقدس خود؟بی شک اعلام تعلیق دو ماه از سوی ایران که بدونه اشاره به زمان اغاز ان صرفا از سوی مقامات ایرانی ابراز شده ؟ هرگز مورد قبول جامعه بین الملی قرار نخواهد گرفت ؟ شاید اینگونه عوام فریبی و دروغگوی در میان جامعه داخل ایران کاربرد داشته باشد ولی هرگز مورد قبول جامعه بین الملی قرار نخواهد گرفت ؟ جناب لاریجانی و مسولان جمهوری ولایت فقیه بیشتر به گرگی می مانند که پوستین میش پوشیده است ؟! جمهوری ولایت فقیه هرگز به تعلیق غنی سازی تن در نخواهد داد ؟! چون حیات خود را در داشتن وبدست اوردن بمب نجات بخش میبیند؟ و مطمینا مذاکرات لاریجانی و سولانا حربه ای بیش برای بدست اوردن وقت بیشتر نیست ؟!

کاریکاتور خرکی ؟

جمعه، شهریور ۱۷، ۱۳۸۵

چرا سکوت

در شگفتم در این فضای که هم اینک جو کشور را فرا گرفته در این بحرانی که گام به سوی نابودی ایران بر می دارد . درحالی که صداو سیما جناب ضرغامی واقعیت ها را برعکس در نظر افکار عمومی جلوه می دهد . چگونه است هیچ یک از دوستان وبلاگ نویس حتی به خود زحمت نمی دهند این دروغگویی ها و شارلاتانیزم دولتی را رسوا کنند . مگر غیر از ان است در کمبود اطلاعات و این وظیفه اطلاع رسانی بر عهده وبلاگ نویسان متعهد می باشد .که واقعیتها را حداقل بیان کنند ؟ چنانکه پیشتر در مورد بازداشت عده ای از دانشجویان که عملا توسط رسانه های خارجی نادیده گرفته شد .این عدهای از وبلاگ نویسان بودند که توانستند . این موضوع را علنی کنند؟ در شگفتم ؟ براستی چه عزمی در کار است که دوستان وبلاگ نویسی که خود را صاحب منظر و صاحب اندیشه سیاسی میدانند . تن به خاموشی داده اند .. براستی چه شده ؟ جناب بلاگ نیوز ی ها شما به کجا میرود ؟ سفارش کله پاچه ان لاین ؟ در شگفتم ؟ دوستان چگونه است چشم خود را بر واقعیت ها بسته و صرفا به تما شا ایستاده اند ؟ در شگفتم ؟ ایا نه اینکه خاموشی شما دوستان و پرداختن به موضوعات متفرقه عملا این فرصت را برای بیداری افکار عمومی از شما خواهد گرفت ؟ دوستان وبلاگ نویس که خود را بیشتر علامه فضل میدانند ؟ روی سخنم با شماست مگر نمیدانید چه اینده ی دهشتناک ملت ایران را تهدید می کند ؟ایا سکوت و پرداختن به مسایل حاشیه ای همان خیانت به خود و مخاطبانتان نیست ؟ بی شک سکوت دوستان پر طرفدار در عرصه وبلاگ نویسی و وبلاگ داری خیانتی بسی بزرگ است نه تنها به خود بلکه به شعور بازدیدگنندگانشان !

چهارشنبه، شهریور ۱۵، ۱۳۸۵

شارلاتانیزم از نوع سوم

طبق اخرین خبرهای رسیده قرار براین شده که امام زمان در پروژه ای با همکاری کوبا ظهور کند باورندارید خود گوش کنید ! راستی کسی خبر دارد پایتخت جیبوتی کجاست؟

برچسب‌ها:

سه‌شنبه، شهریور ۱۴، ۱۳۸۵

سه احتمال

مهلت 15 روزه اعلامی از سوی جامعه بین المللی چندی دیگر به پایان خواهد رسید .این در حالی است که دولتمردان رژیم طهران هنوزبه پکیج پیشنهادی نه تنها توجه نکرده اند بلکه در راستای پروژه غنی سازی کارخانه تولید اب سنگین ارک را نیز افتتاح کردنند که خود دهن کجی به خواست جامعه بین الملی می باشد . از دید من و موقعیت کنونی ایران و دولتمردان ایرانی اینگونه به نظر می رسد که تنها سه گزینه پیش روی حاکمان ایران هست که به اختصار انچه را که تصور میکنم به شرح کوتاه می اورم .. 1. باتوجه که در موقعیت کنونی توپ داخل زمین رژیم طهران است . دولتمردان با کاردانی و بکار بستن تدبیر وحفظ منافع ملی واندکی خرد وتامل میتوانند با قبول پکیج پیشنهادی و اضافه نمودن شرایط های بیشتر وامتیازات گیری اقتصادی که در دراز مدت میتواندعلاوه بر به دست اوردن انرژی هسته ای راه گشای ورود ایران به سازمان تجارت جهانی و همچنین ورود سرمایه گزارن بی شمار خارجی به ایران شود از منافع سرشار اقتصادی ان بهره ببرند و شاهد شکوفای اقتصاد در انزوا قرار گرفته ایران باشیم ؟ که بنا به رفتارهای دولتمردان ایران تقریبا امری نزدیک به محال به نظر میرسد ؟ نقض مکرر حقوق بشر در ایران رفتارهای غیر منطقی با مخالفان درون کشورو همچنین قتل زندانیان سیاسی همگی باعث نشان دادن چهره کریه از دولتمردان ایرانی طی این بیست واندی سال درذهن جهانیان شده است . بی تردید بعد از فارغ شدن جامعه جهانی از معزل پروژه اتمی ایران بار دیگرمسایل مربوط به رعایت حقوق بشر و همچنین قتل های مشکوک زندانیان سیاسی و مخالفان داخلی بار دیگر ذهن جهانیان را مشغول خواهد کرد .و دولتمردان ایرانی با علم بر این موضوع ودوراندیشی واحتمال به وجود امدن چالشی جدید اینبار از جنبه حقوق بشری که باعث شود جامعه بین الملی به وعده های خودکه درقالب پکیچ پیشنهادی مطرح شده وفا نکند این گزینه بیش از پیش از ذهن دولتمردان غیر معقول وغیر عملی به نظر می اید .چون حاکمان دیکتاتور ولایت فقیه هرگز تاب وتحمل جامعه چند صدای را تحمل نکرده وهمواره به سرکوب مخالفان داخلی پرداخته ومی پردازند ؟ وحمایت جامعه جهانی را از تحرکات ازادی خواهان داخلی را خطری بزرگ در دراز مدت برای خود میبیند . هر چند در چند روز اخیر شاهد تحرکاتی از سوی دول متحد ایران چین و روسیه و همراهی المان برای جلب نظر رژیم طهران بوده ایم ولی دور از تصور به نظر می ایید که جامعه جهانی در مورد مسایل داخلی وحقوق بشری در قالب پکیچ باجی به جمهور ی اسلامی بدهد . 2. ظهور اراده ای وقدرت جدید در عرصه حکمرانی ایران که منجر به برکناری والایان مذهبی ایران شود وقدرت را به دست نظامیان که در چرخه اقتصادی ایران فعالیت چشمگیری دارند منتقل کنند. وطی این کش وقوس که منجر به برکناری تندرویان داخلی اعم از رهبر فرزانه و جناب پرفسور احمدی نزاد شود .ونظامیان داری قدرت اقتصادی با فریفتن اذهان داخلی وقولهای کذایی از قبیل ازدی پوشش و رفاه اقتصادی وعوام فریبی موفق به جلب افکار عمومی شوند .وبا حمایت مردمی با جامعه بین الملی رو برو شده وبرای حفظ حکومت وحکمفرمایی حاظر به توافق با جهانیان شوند .همانند انچه که در پاکستان هم اکنون میتوانیم مشاهده کنیم .حکومتی نظامی و مستبد تر از حکومت فعلی ولی اراسته به زر و زیور در اذهان عمومی داخل ایران طیف عامی .. 3. واما سومین گزینه که در حال حاظر محتمل ترین گزینه به نظر می اید و وقایع اتفاق افتاده طی چند ماه اخیر حاکی از به وقوع پیوستن ان دارد .قبول تحریمها از سوی رژیم طهران وادامه پروژه غنی سازی تا رسیدن به اهداف که برهمگان عیان است .بدونه شک دولتمردان ایران به خوبی به این موضوع واقفند که در صورت رسیدن به توانای تولید بمب اتمی میتوانند با توسل به این سلاح خطرناک همواره تهدیدی برای غرب ودیگر کشورها به حساب ایند و با متوسل شدن به این حربه سالیان درازی را به باج خواهی از جهانیان بگذرانند .وبا متوسل شدن به این سلاح خطرناک وسیستم باج خواهی از جامع بین الملی به راحتی به تارو مار ناراضیان داخلی مشغول شوند .ونه از جانب جامعه جهانی تهدیدی متوجه این رژیم شود نه از سوی ازادی خواهان و ناراضیان داخلی .. با توجه به این که مسلما هنوز راه درازی تا دست یابی رژیم طهران به بمب اتمی هنوز باقی است و اغاز تحریمها هرگز مانع جدی بر سر راه رژیم طهران برای ادامه پروژه هسته ای خود ایجاد نخواهد کرد .طبیعتا این گونه تحریم ها هرگز مدت زیادی دوام نخواهند داشت .چون اصولا کاریی داشتن چنین تحریمهای خود در زیر سوال است ؟ ونکته دیگر که از دیدگاه من بسیار مهم است اتمام ریاست کوفی عنان بر مسند ریاست سازمان ملل است که تا چهار ماه دیگر به پایان میرسد . این فرصتی طلای برای دولت ایالت متحده که همواره یکی از مخالفین کوفی عنان بوده ایجاد میکند که با اعمال فشار بر رییس اینده سازمان ملل این سازمان را نیزبا خود همراه کنند . بی شک با اعمال تحریمها و و محدودیت ها برای رژیم طهران فزصتی برای جامعه بین الملی مهیا خواهد شد که به مشکلاتی در افغانستان و عراق ولبنان دست در گریبانند خاتمه دهند .و خود را در جهت مقابله احتمالی نظامی با ایران مهیا کنند . هرچند که وقوع چنین اتفاقی در اینده نزدیک بعید به نظر میرسد ..

برچسب‌ها:

دوشنبه، شهریور ۱۳، ۱۳۸۵

شارلاتانیزم با زیر دریایی

برچسب‌ها: ,

شنبه، شهریور ۱۱، ۱۳۸۵

بمب نجات بخش

مهلت اعلام شده توسط جامعه بین المللی در حالی به پایان رسید که هیچگونه علامت مثبتی ازجانب حکومت مبنی بر قبول پیشنهادات جامعه بین المللی برای پایان غنی سازی به گوش نمیرسد . در حالی که دولتمردان وحکمرانان رژیم طهران هنوز به بازی با جامعه بین الملی مشغولند و دل خوش به حمایت روسیه و چین ودر ذهن بیمار خود ابعاد فاجعه امیز این حماقت را جدی نگرفته اند و در رویاهای کودکانه خود حمایت این دوکشور از این رژیم را که به واسطه قرادادهای کلان اقتصادی بدست امده .مانعی برای تصمیم گیری واحد جامعه جهانی می بینند . هرچند کشورهای حامی رژیم طهران شاید به صورت مقطعی مانعی بر سر اتخاذ تصمیم جامه جهانی ایجاد کند ولی در درازمدت این دوکشور نیز بنا به شرایط موجود واتحاد دیگر کشورها تن به اکثریت تصمیم گیرنده خواهند داد .. نگارننده بر این عقیده است که کشور روسیه نزدیکترین حامی ایران که خود با مشکل تروریست اسلامی در چچن دست در گریبان است . وهمواره از سوی جدای طلبان چچنی متحمل خسارتها مالی و تلفات بسیار نظامی وغیر نظامی شده است نمونه ان گروگان گیری سال 2004 وهزاران موارد دیگر .اینگونه نمایان است در شرایطی که دول اروپای و ایالات متحده برای نابودی همیشگی این تهدید دست یاری به سوی روسیه درازکنند به مانند ماجراهای که منجر به بمب گزاری وکشته شدن شمیل باسایف شد .دور از ذهن نخواهد بود که دولت روسیه چشم بر روی قراردادهای پرمنفعت نفتی و پروژهای اتمی خود با جمهوری اسلامی ببند و برای رسیدن به منافع طولانی مدت به جامعه بین الملی ملحق شود .. چین دیگر حامی دولت ولایت فقیه چین که بنا به شواهد واطلاعات موجود در مورد معاملات تجاری این کشور و ایالات متحده ایالات متحده را بزرگترین شریک تجاری این کشور ساخته استفاده از نیروی کار ارزان وحربه دامپینگ در اقتصاد ایالات متحده نقش بزرگی رابرعهده دارد .. نگارننده بر این عقیده است که ایالات متحده برای همراهی چین ونزدیک ساختن مواضع این کشور با جامعه بین الملی و اتخاذ تصمیم واحد در مورد پرونده هسته ای ایران به توافقی تجاری با چین دست بیابد که طی ان از عوارض مالیاتی بر کالاهای چینی کاسته شود وبه خصوص در مورد ممنوعیت ورود مسنوجات تولید چین قوانین ملایم تری تصوی شود .با توجه که دول متحد ایران در شورای امنیت صرف مصالح اقتصادی خود به حمایت از رژیم طهران میپردازند .طبیعتا در صورت ارایه پیشنهادات جدی تر و مرقون به صرفه تر شاهد چرخش مواظع این دولتها در اینده نزدیک به طرفداری از تصمیمات بین الملی در خصوص ایران واعمال تحریمها ودر حالت بسیار دور از ذهن جنگ علیه رژیم طهران خواهیم دید و دولتمردان بیمار جمهوری اسلامی را در عرصه جهانی تنها تر از گذشته خواهند شد . باید به انتظار نشست تا تصمیمات جامعه بین الملی را در خصوص پرونده هسته ای ایران اعلام شود ..دور از ذهن نخواهد بود که دول متحد ایران موفق به خرید زمان بیشتر به نفع جمهور ی اسلامی شوند .ولی رفتار دولتمردان بیمار رژیم طهران اینگونه نمایان است اینان به درجه ای از اجتهاد رسیده اند که بدونه داشتن بمب اتمی موقعیت و استمرار حکومت خود را در خطر می بینند. وهرگز از غنی سازی دست نکشیده وتن به تحریمهای احتمالی می دهند . بدونه شک در صورت اعمال تحریمها که قطعا به صورت مقطعی خواهند بود . هیچ گونه اسیبی به دولتمردان رژیم طهران نخواهد رسید .واعمال این گونه تحریمها هرگز مانعی برای ادامه پروژه غنی سازی نخواهد تراشید . وجمهوری اسلامی حتی حاظر به پذیرش تحریمهای ده سال خواهد بود .چون فرصتی طلایی در راستای رسیدن به ثبات دهند حکومت مقدس خود بدست خواهد اورد ..

برچسب‌ها:

جمعه، شهریور ۱۰، ۱۳۸۵

شارلاتانیزم اتمی اسلامی

ما از کارخانه تولید اب سنگین داروی ضد ایدز تولید میکنیم
ما از کارخانه تولید سنگین داروی ضد سرطان تولید میکنیم
همان داروهای که توسط امریکا تحریم شده است
. ما در حاشیه اخرین مانور نظامی دراسمان مین میگزاریم؟
ما با قایق پرنده به ناوشکن امریکای حمله میکنیم .....
ماه چاه جمکران داریم .جای که عریضه برای اقا رادویست تومان
می فروشیم ودر چاه مقدس می اندازیم .وقتی چاه پر شدن دوباره عریضها
را خمیرش میکنیم تا دوباره عریضه بسازیم ...... مسلمانان لبنان برادران ماهستند پس به انها موشک می دهیم تا دشمن اصلی جهان اسلام را نابود کنند همان جهان اسلامی که از جمعیت یک
میلیاردی ان فقط دویست میلیون شیعیان ان جویای حقیقت وپیرو اسلام حقیقی هستند و بقیه کافر ..بخصوص مسلمانان چچن چون با دولت روسیه
قراداد داریم ..؟ ما پول نفت را می اوریم سر سفرهایتان ؟ یا می دهیم به برادران حزب الله لبنان
.. زندان اوین ما جزو بهترین زندانهای دنیا است ..و هر زندانی سوییت مجزا دارد .
. رهبران ما جملگی برگزیده پیغمبر هستندو جانشین خداوند ...
.
عجب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌ها: